Company Logo

Konsultacje i rezerwacja: 600 645 932Polecamy

Manicure SPA

Zabieg zaczynamy od odświeżenia dłoni mydłem o rozkosznym zapachu świeżych mandarynek, które zawierają ekstrakty z pomarańczy, mandarynki i grejpfruta oraz witaminy C, E, K. Dzięki tym składnikom nasze dłonie odzyskają świeżość.

Następnym etapem zabiegu jest peeling zawierający: kwas glikolowy, cukier, który dokładnie usunie obumarłe komórki skóry oraz olej z aloesu i ekstrakt z grejpfruta, który je głęboko nawilży. 

Następnie na dłonie zostanie nałożona maska, która rozjaśni i odżywi skórę, zadziała rewitalizująco i łagodząco, pozostawiając skórę delikatną i miękką w dotyku.

Etapem kończącym zabieg jest aplikacja nawilżającego i ochronnego lotionu zawierającego ekstrakty owocowe i aloes. Pomagający utrzymać gładkie i zdrowe dłonie. 

Czas zabiegu: 50 minut.

Kosmetyki użyte przy zabiegu nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. 

Na życzenie klienta istnieje możliwość zakupu kosmetyków firmy MANTI SANTION do pielęgnacji SPA w domu, w skład których wchodzi:

-Manicure Soak

-Manicure Exfoliant

-Manicure Masque

-Manicure Lotion

a to wszystko zapakowane w praktycznej i poręcznej kosmetyczce. 

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy – preparat identyczny z naturalnie występującym w naszej skórze związkiem podawanym w postaci plastycznego żelu w celu uzupełniania powstających z upływem lat ubytków w objętości twarzy. Różna gęstość stosowanych preparatów gwarantuje lekarzowi dobranie odpowiedniego wypełnienia właśnie dla Twojej skóry i Twoich potrzeb.

Czas utrzymywania się wypełniacza wynosi od 9 – 18 miesięcy w zależności od użytego preparatu i indywidualnych cech pacjenta.

Przeciwwskazania do stosowania kwasu hialuronowego to:

  • Przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych zawierających substancje rozrzedzające krew, np. kwas acetylosalicylowy,
  • Miejscowe infekcje skóry,
  • Potwierdzona nadwrażliwość na wcześniejsze stosowanie kwasu hialuronowego,
  • Choroby autoimmunologiczne,
  • Ciąża i okres karmienia.

Cena za ampułkę:

1.       Juvederm Smile ( okolice ust) – 880 zł

2.       Juvederm Ultra 3 ( twarz ) – 1100 zł

3.       Juvederm Ultra 4 ( twarz )  – 1200 zł

                  4.       Juvederm Volume ( twarz - objętość )  – 1300 zł

Ta strona używa plikow cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . W każdej chwili możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. OK, zamknij