Company Logo

Konsultacje i rezerwacja: 600 645 932Polecamy

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia powstają wskutek nadmiernej produkcji melaniny w skórze i są zaburzeniami barwnikowymi. Pojawiają się najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie, rękach i plecach w postaci mniejszych bądź bardziej rozległych brązowych plam, które pod wpływem promieni słonecznych (UVA i UVB) ulegają nasileniu. Zmiany przebarwieniowe stanowią dla większości osób ogromny estetyczny problem.

Przebarwienia dzielą się na trzy grupy naskórkowe, skóry właściwej i mieszane. Cechuje je głębokość umieszczenia i trudność usunięcia.

Weiterlesen...

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy – preparat identyczny z naturalnie występującym w naszej skórze związkiem podawanym w postaci plastycznego żelu w celu uzupełniania powstających z upływem lat ubytków w objętości twarzy. Różna gęstość stosowanych preparatów gwarantuje lekarzowi dobranie odpowiedniego wypełnienia właśnie dla Twojej skóry i Twoich potrzeb.

Czas utrzymywania się wypełniacza wynosi od 9 – 18 miesięcy w zależności od użytego preparatu i indywidualnych cech pacjenta.

Przeciwwskazania do stosowania kwasu hialuronowego to:

  • Przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych zawierających substancje rozrzedzające krew, np. kwas acetylosalicylowy,
  • Miejscowe infekcje skóry,
  • Potwierdzona nadwrażliwość na wcześniejsze stosowanie kwasu hialuronowego,
  • Choroby autoimmunologiczne,
  • Ciąża i okres karmienia.

Cena za ampułkę:

1.       Juvederm Smile ( okolice ust) – 880 zł

2.       Juvederm Ultra 3 ( twarz ) – 1100 zł

3.       Juvederm Ultra 4 ( twarz )  – 1200 zł

                  4.       Juvederm Volume ( twarz - objętość )  – 1300 zł

Ta strona używa plikow cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . W każdej chwili możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. OK, zamknij