Company Logo

Konsultacje i rezerwacja: 600 645 932Polecamy

Przedłużanie rzęs 1:1

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 polega na doklejaniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej. Aplikowane rzęsy są wykonane z białek jedwabiu, dzięki czemu wyglądają jak naturalne. Pierwszy zabieg trwa w od 2-3h, natomiast uzupełnianie rzęs od 1-1,5h, które zaleca się wykonywać, co ok. 4tyg tak, aby zachować gęstość rzęs. Sztuczne rzęsy zachowują się jak naturalne i fakt ten dotyczy również ich cyklu życiowego – jedwabne czy naturalne, wypadają, co ok. 90 dni, a w ich miejscu wyrasta nowa zdrowa rzęsa.

Nie obawiaj się, że rzęsy się zniszczą – możesz bez skrępowania pływać i uprawiać inne sporty, korzystać z sauny, brać prysznic, spać i płakać (ze szczęścia!).

Jakimi efektami będziesz się cieszyła?

• dłuższe i gęstsze rzęsy,
• zachwycające podkręcenie,
• wrażenie pomalowanych rzęs,
• optyczne powiększenie oka,
• a przede wszystkim – nowe, wyraziste spojrzenie!

Tego zabiegu nie poleca się osobom, które cierpią na łuszczycę, zespół suchego oka, zapalenie spojówek, lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatów.

Solidność i wysokie kwalifikacje stylistki, jak również testowane dermatologicznie preparaty, niwelują ryzyko powstania zaczerwienienia i podrażnienia. Warto dodać, że sztuczne rzęsy nie dotykają powieki, ponieważ aplikowane są w odległości około 1 mm od nasady oka. 

Rezerwacja na zabiegi "Laser, rzęsy"

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy – preparat identyczny z naturalnie występującym w naszej skórze związkiem podawanym w postaci plastycznego żelu w celu uzupełniania powstających z upływem lat ubytków w objętości twarzy. Różna gęstość stosowanych preparatów gwarantuje lekarzowi dobranie odpowiedniego wypełnienia właśnie dla Twojej skóry i Twoich potrzeb.

Czas utrzymywania się wypełniacza wynosi od 9 – 18 miesięcy w zależności od użytego preparatu i indywidualnych cech pacjenta.

Przeciwwskazania do stosowania kwasu hialuronowego to:

  • Przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych zawierających substancje rozrzedzające krew, np. kwas acetylosalicylowy,
  • Miejscowe infekcje skóry,
  • Potwierdzona nadwrażliwość na wcześniejsze stosowanie kwasu hialuronowego,
  • Choroby autoimmunologiczne,
  • Ciąża i okres karmienia.

Cena za ampułkę:

1.       Juvederm Smile ( okolice ust) – 880 zł

2.       Juvederm Ultra 3 ( twarz ) – 1100 zł

3.       Juvederm Ultra 4 ( twarz )  – 1200 zł

                  4.       Juvederm Volume ( twarz - objętość )  – 1300 zł

Ta strona używa plikow cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . W każdej chwili możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. OK, zamknij